2012. január 12., csütörtök

lány.


lehet hogy a nők hisztisek, kiszámíthatatlanok és bonyolultak.. de 10 férfinak nincs annyi érzelmi intelligenciája mint egy nőnek, és ez néha borzasztó idegesítő dolog!

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése