Petraa:''33
2012. január 12., csütörtök
lány.
lehet hogy a nők hisztisek, kiszámíthatatlanok és bonyolultak.. de 10 férfinak nincs annyi érzelmi intelligenciája mint egy nőnek, és ez néha borzasztó idegesítő dolog!
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése