2012. január 12., csütörtök

lány.


lehet hogy a nők hisztisek, kiszámíthatatlanok és bonyolultak.. de 10 férfinak nincs annyi érzelmi intelligenciája mint egy nőnek, és ez néha borzasztó idegesítő dolog!

pár.


Több mint barátok, kevesebb mint egy pár.

2011. december 27., kedd


Kérem vissza szívemet te s**gfej.! És már nem érdekel, milyen édesen nézel!... :D

2011. december 24., szombat

kétszínű.


Tudod én szeretem a színes dolgokat, de a kétszínűségtől hánynom kell !

álom.


Még egy percet veled álmodok és lemondok rólad.!
*ígérem.*

csók.


ott ült mellettem, és láttam a tekintetében, mennyire megcsókolna. én pedig mit tettem.? lesütöttem a szemem. féltem, hogy rajtam is ennyire látszik a vágy. de aztán arra gondoltam: miért is ne.? nem lenne helyes, az biztos, de ember vagyok, és az emberek olykor bűnbe esnek. felnéztem... szemeiben ugyanaz a tűz égett. felemelte a kezét, és végigsimított vele az arcomon, én pedig szenvedélyesen megcsókoltam. mintha körülöttünk minden égett volna, olyan forróság öntött el. nem tudtam levegőt venni, nem láttam, és nem hallottam semmit, de úgy éreztem, most vagyok a lehető legboldogabb.!

posta.


Ha megvan a véleményed rólam, akkor írd le egy papírra, rakd borítékba, menj el a postára és add fel egy olyannak, akit ez érdekel...