2011. december 24., szombat

posta.


Ha megvan a véleményed rólam, akkor írd le egy papírra, rakd borítékba, menj el a postára és add fel egy olyannak, akit ez érdekel...

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése