Petraa:''33
2011. december 23., péntek
mosoly.
Ne mond nekem, hogy nem tudsz mosolyogni! Ha majd hozol orvosi igazolást, hogy “nem-tudok-mosolyogni” betegséged van, és a mosoly az fájdalmas, akkor megbocsájtom a savanyú pofádat! Vagy mégsem..
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése