Kérem vissza szívemet te s**gfej.! És már nem érdekel, milyen édesen nézel!... :D
2011. december 27., kedd
2011. december 24., szombat
csók.
ott ült mellettem, és láttam a tekintetében, mennyire megcsókolna. én pedig mit tettem.? lesütöttem a szemem. féltem, hogy rajtam is ennyire látszik a vágy. de aztán arra gondoltam: miért is ne.? nem lenne helyes, az biztos, de ember vagyok, és az emberek olykor bűnbe esnek. felnéztem... szemeiben ugyanaz a tűz égett. felemelte a kezét, és végigsimított vele az arcomon, én pedig szenvedélyesen megcsókoltam. mintha körülöttünk minden égett volna, olyan forróság öntött el. nem tudtam levegőt venni, nem láttam, és nem hallottam semmit, de úgy éreztem, most vagyok a lehető legboldogabb.!
posta.
Ha megvan a véleményed rólam, akkor írd le egy papírra, rakd borítékba, menj el a postára és add fel egy olyannak, akit ez érdekel...
boldog.
mikor öt éves voltam, anyukám azt mondta nekem, a boldogság a kulcs az élethez. aztán iskolába mentem, ahol megkérdezték, mi akarok lenni ha nagy leszek; azt válaszoltam, 'boldog'. elmosolyodtak, és azt mondták, hogy nem értettem a kérdést, pedig igazából ők értelmezték rosszul az életet.
Karácsony.
Ne csak a hóban, csillagokban, ne csak az ünnepi foszlós kalácson, ne csak a díszített fákon, hanem a szívekben legyen karácsony!
2011. december 23., péntek
hercegnő.
..csak egy pillanatra hadd higgyem el, hogy hercegnő vagyok és a szőke herceg vár rám fehér lovon...
járda.
kedves járda, kérlek, legyél szélesebb! tisztelettel, a harmadik barát, aki a másik kettő mögött sétálva kizárva érzi magát.
mosoly.
Ne mond nekem, hogy nem tudsz mosolyogni! Ha majd hozol orvosi igazolást, hogy “nem-tudok-mosolyogni” betegséged van, és a mosoly az fájdalmas, akkor megbocsájtom a savanyú pofádat! Vagy mégsem..
borjú.
Amikor egy férfi udvarol valakinek, képes szívélyesen és gálánsan, apró figyelmességeket halmozva, egyszóval elbűvölően viselkedni. De amikor egy férfi csakugyan szerelmes, nem képes egyébre, csak úgy bámulni, mint egy borjú.♥
Barát.
a legmeghatóbb dolog, amit egy legjobb barát mondott: 'amikor meghalok, ne gyere közel a testemhez. azért, mert a kezem nem lesz képes már letörölni a könnyeidet.
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)



















